معرفی یوزکارت

یوز کارت در سال ۱۳۹۶ فعالیت رسمی خود را در زمینه ارائه مستر کارت آغاز کرد تا بستری برای پرداخت‌های ارزی و بین المللی هموطنان عزیز در ایران و اقصی نقاط دنیا فراهم سازد. اگر قصد سفر به خارج از کشور را داشته و نمی‌خواهید پول نقد به همراه داشته باشید، یا قصد خریدی بین المللی را دارید،‌یا در خارج از کشور هستید و می خواهد درآمد ریالی خود را به دلار و یورو تبدیل کرده و امکان خرج کردن آن در خارج از کشور را داشته باشید به کمک یوز کارت، می توانید تمام این امور را به راحتی و با سرعت بالا انجام دهید.

هزینه صدور بسیار پایین، امکان شارژ‌ سریع و در لحظه،‌ دسترسی به پنل آنلاین مدیریت حساب و کارت ها و مشاهده موجودی لحظه ای و ریز تراکنش ها و درج نام مشتری بر روی کارت از امکانات ویژه و خاص مسترکارت های یوزکارت محسوب می شود. گسترش دامنه خدمات با اضافه کردن انواع دیگر کارت با صادرکننده های مختلف و نیز پایه های ارزی دیگر از جمله اقداماتی است که در چشم انداز این کسب و کار گنجانده شده است.

یوز کارت مفتخر است تا با وجود تحریم‌ها و موانع موجود در ایران شما را در تمامی پرداخت‌های بین المللی و تبادلات ارزی بدون هیچ مشکل و محدودیتی یاری نماید. آرزومندیم تا با ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات به شما کاربران عزیز، موانع پیش رو را برداشته و پنجره های جدیدی را به روی هموطنان عزیزمان باز کنیم.

تهران - خیابان شیراز جنوبی - خیابان آقا علیخانی - مرکز ونک پارک - طبقه ۲ اداری - واحد ۵

مرکز تماس : ۸۸۶۱۴۱۵۸ (۱ ۹۸+)