معرفی چارسوق

با پیشرفت‌های روز افزون در حوزه تکنولوژی و IT، زندگی ما نیز دستخوش تغییراتی شد که در راستای این تغییرات، چارسوق با هدف صرفه‌جویی در زمان، هزینه، انرژی و همچنین رفع موانع موجود در انجام خریدهای بین‌المللی برای هموطنان عزیزمان دست به کار شده و از سال ۱۳۹۴ به عنوان کارگزار خرید شما از سایت‌های فروشگاهی موجود در سراسر دنیا فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تحریم‌ها و محدودیت‌های ورود کالا به ایران، تیم چارسوق شما را یاری خواهد کرد تا به آسان‌ترین شیوه ممکن از سایت‌های بین‌المللی، کالای مورد نیازتان را خریداری کنید. گروه چارسوق با تهیه کالا از سرتاسر دنیا و خرید از وبسایت های بین‌المللی مانند Amazon, eBay, Etsy و... سعی در رفع نیاز افراد حقیقی، نهادها و سازمان‌ها دارد.

دفاتر چارسوق در کشورهای آمریکا، کانادا، انگلیس،‌ چین،‌ امارات متحده عربی و ترکیه مستقر هستند و آماده‌اند تا با وجود تحریم‌های موجود، بهترین و سریع‌ترین خدمات را به خریداران ایرانی ارائه کنند. فقط کافیست شما اطلاعات کالا یا تجهیزاتی که مد نظر دارید را در سایت چارسوق درج کنید تا مراحل خرید انجام شده و کالا در کمترین زمان ممکن با ارسال رایگان به دستتان برسد.

چارسوق با برخورداری از کارشناسان مجرب، ضمن شناسایی نیازهای مختلف مشتریان، به ارائه خدماتی با استاندارد بین‌المللی و سرعت و هزینه‌ای کم‌نظیر در بازار پرداخته است. موسسان و مدیران این مجموعه همگی جز فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور بوده و سال‌ها سابقه فعالیت در این عرصه را دارند. این مجموعه با پرسنل توانمند و روش‌های روزآمد آماده خدمت‌رسانی و تسهیل خرید برای ایرانیان عزیز می‌باشد امید است که بتوانیم با حمل سریع و سالم و همچنین قیمت های منصفانه رضایت شما مشتریان عزیز چارسوق را به دست آوریم.

راه های ارتباطی

آرم شرکت